بسم الله الرحمن الرحیم | امروز: یک شنبه 19 آذر 1402

موقعیت فعلی: بخش اخبار (برگشت به لیست)

همایش شکرانه فاطمی نظرات خوانندگان(1)  

نماينده مردم شهرستان‌های کاشان و آران و بيدگل در مجلس دهم:حرکت  به سمت انسجام كاشان و آران و بيدگل براساس نقشه راه رهبري...


نماينده مردم شهرستان‌های کاشان و آران و بيدگل در مجلس دهم:
حركت به سمت انسجام كاشان و آران و بيدگل براساس نقشه راه رهبري

* اختصاصي پورتال خبري کاشان/ اين پيروزي جز به لطف خداوند و عنايت صديقه طاهره حضرت زهرا(س) امكان پذير نبود


 
نماينده  مردم شهرستان‌های کاشان و آران و بيدگل در مجلس دهم با تجليل از حضور پرشكوه مردم در انتخابات گفت: مردم ايران اسلامي با حضور در انتخابات هفت اسفند امسال و خلق حماسه بزرگ ديگر چشم دشمن را كور كردند ويك ‹‹نه›› بزرگ به استكبار جهاني و آمريكا و اسرائيل بود.
 
به گزارش پورتال خبري كاشان ، سيد جواد ساداتي نژاد نماينده  مردم شهرستان‌های کاشان و آران و بيدگل در مجلس دهم، سه شنبه شب در همايش بزرگ وحدت‹‹ شكرانه فاطمي›› در مصلي بقيه الله الاعظم شهرستان كاشان با تقدير از حضور گسترده مردم شهرستان كاشان و آران و بيدگل در انتخابات امسال گفت: مردم اين دو شهرستان با حضور گسترده خود در انتخابات هفت اسفند امسال، برگ زرين ديگري را بر افتخارات اين منطقه افزودند.
 
وي با تقدير از اعتماد مردم اين دوشهرستان به وي گفت: اينجانب خود را خادم همه مردم منطقه و همه كساني كه راي به صندوق ريختند و به هر نماينده اي كه راي دادند خادم آنها مي دانم. 
 
ساداتي نژاد با تأكيد بر اين همه ما بايد در مسير وحدت حركت كنيم گفت: من امروز درخدمت همه آحاد مردم زن و مرد و كوچك و بزرگ هستم و افتخار مي كنم كه مدال خادمي شما مردم بزرگ را به گردن دارم. 
 
وي با اشاره به اين كه عرصه انتخابات تمام شد و عرصه كار و تلاش براي پيشرفت منطقه و رفع محروميت آغاز مي شودگفت: براي من همه مردم در اين مسير برابر هستند و تفاوتي بين سلايق مختلف براي نقش آفريني در اين عرصه مشترك ندارم. 
 
امروز فصل همدلي و همزباني و رفاقت است
نماينده  مردم شهرستان‌های کاشان و آران و بيدگل در مجلس دهم همچنين با بيان اين كه انتخابات و صحنه رقابت تمام شد اما راهي طولاني در پيش رو است گفت: امروز فصل همدلي و همزباني و رفاقت است و بنده حقير امروز نماينده تك تك مردم شهرستان كاشان و آران و بيدگل هستم كه مرا را مورد لطف خود قراردادند.
 
دكتر ساداتي نژاد گفت: تفاوتي نمي كند كه هر شخصي در اين فرآيند به چه كسي راي داده است بنده خود را خادم تمام مردان و زنان در منطقه كاشان و آران و بيدگل مي دانم و تلاش خواهم كرد تا با هم بتوانيم آينده مطلوب تري را براي خودمان و فرزندانمان بسازيم.
 
قدرت امروز زائيده وحدت و انجسام است
 وي افزود: امروز كاشان و آران و بيدگل نيازمند وحدت و انسجام است معجون و معجزه اصلي كه امروز منطقه ما به آن نيازمند است سلاح وحدت و همدلي است چرا كه قدرت امروز زائيده وحدت و انجسام است.
 
نماينده  مردم شهرستان‌های کاشان و آران و بيدگل در مجلس دهم ياد آورشد: همانگونه كه درتبليغات انتخابات گفته شد برنامه هاي خود را در سطح منطقه در سه بخش و با كمك و با پشتيباني شما مردم كاشان و آران و بيدگل به پيش خواهيم برد.
 
احياي سرمايه فرهنگي سبك زندگي دارالمومنين بزرگترين خاكريز فرهنگي است
دكتر ساداتي نژاد از حوزه حوزه فرهنگي به عنوان اولين حوزه نام برد و با اشاره به اين كه سرمايه ما در منطقه كاشان و آران و بيدگل سرمايه فرهنگي است گفت: احياي ظرفيت بي نظير دارالمومنين و حمايت از نهادهاي مردمي فرهنگي و احياي سرمايه فرهنگي سبك زندگي دارالمومنين در اين منطقه بزرگترين خاكريزي فرهنگي است كه بايد مورد حمايت قرار بگيرد.
 
وي تأكيد كرد: بايد همه با هم تلاش كنيم تا در حوزه فرهنگي با احياي دارالمومنين روزگار بهتري را در حوزه فرهنگ و سبك و رفتار زندگي آحاد مردم ساماندهي كنيم.
 
حركت به سمت انسجام كاشان و آران و بيدگل براساس نقشه راه رهبري
دكتر ساداتي نژاد در ادامه ازحوزه اجتماعي به عنوان دومين حوزه مورد توجه خود نام برد و تأكيد كرد: در حوزه اجتماعي حركت به سمت انسجام منطقه كاشان و آران وبيدگل را براساس نقشه راه رهبري و آنچه را كه معظم له 14 سال قبل در سفر خود به كاشان به عنوان چراغ راه و ارمغان سفر پربركت خود براي مردم اين منطقه آورد اما متأسفانه تا به امروز برزمين مانده است به پيش خواهيم برد.
 
وي افزود: اين نقشه راه چيزي جز انسجام منطقه كاشان بزرگ نيست و اين نياز به همت جمعي دارد، بنابراين براي تحقق آرمان مردم منطقه كه ارتقاي جايگاه  آن در سطح كشور است راهي به غير از اجرايي شدن نقشه راه ترسيم شده توسط رهبر معظم انقلاب نيست و بايد با تلاش خود به طرف تحقق اين آرمان حركت كنيم. 
 
تأكيد بر رويكرد اقتصاد مقاومتي در حوزه اقتصاد كاشان و آران بيدگل
نماينده  مردم شهرستان‌های کاشان و آران و بيدگل در مجلس دهم همچنين از حوزه اقتصاد به عنوان سومين برنامه خود نام برد و با تأكيد بر رويكرد بر اقتصاد مقاومتي ياد آورشد: رويكرد اقتصادمقاومتي بر اساس برنامه اي مدون و و منظم كه برآمده از نخبگان و فرهيختگان منطقه است تلاش خواهد شد تا ظرفيت هاي خاموش اين منطقه را روشن كنيم و حوزه اشتغال تحصيلكردگان كه عمده ترين چالش امروز منطقه كاشان بزرگ است بتوانيم شرايط جديدي را محقق كنيم.
 
دكترساداتي نژاد، لازمه اين اتفاق را تغيير رويكرد و تركيب اقتصاد منطقه كاشان و آران و بيدگل دانست و افزود: تحقق اين امر به غير از نگاه مشترك در بين جامعه صنعتگران و اقتصاددانان و نخبگان منطقه كاشان و آران و بيدگل هيچ راه ديگري وجود ندارد. 
 
وي، تحقق اين امر را نيازمند همدلي و همكاري همه آحاد مردم  دانست و افزود: من خود را ملزم مي دانم از ظرفيت نخبگان اين منطقه كه فرزندان ما و از بهترين مديران و برجسته ترين نخبگان ما در پايتخت هستند و به عنوان ظرفيت بسيار ارزشمندي است استفاده كنيم.
 
دكتر ساداتي نژاد با اشاره به اين كه  براي رفع مشكلات خود در منطقه بايد از قشر عظيم مديران و نخبگان بهره مند شد، گفت: از همه طرح ها و ايده ها و پيشنهادات و انتقادات و راهكارهايي كه مردم به خادم خودشان ارائه كنند تلاش خواهيم  با تشكيل اتاق هاي فكر و كارگروه هايي بتوانيم طرح ها و ايده هاي همه مردم منطقه را كه به ما ارائه خواهد شد برررسي و عملياتي كنيم.
 
آرامش و آسايش امروز ما دستاورد رهبري خردمندانه رهبر معظم انقلاب است.
 نماينده  مردم شهرستان‌های کاشان و آران و بيدگل در ادامه با شكرگذاري از نعمت ولايت و رهبري كه خداوند به ملت ايران عنايت كرده است گفت: آرامش و آسايش امروز ما دستاورد درآيت و مديريت و رهبري خردمندانه رهبر معظم انقلاب است.
 
دكترساداتي نژاد ياد آورشد: نعمت ولايت در دهه اول انقلاب با امام راحل كه به فرموده علامه اميني ذخيره شيعه بود به ظهور پيوست و بعد از او با خلف صالح امام زمان تا به امروز كشتي انقلاب را هدايت نموده است.
 
كاشان شهر ولايت و اولين پايگاه تشيع در ايران است
وي كاشان را شهر ولايت و اولين پايگاه تشيع در ايران  دانست و افزود: مردم كاشان در سال 113 هجري از امام محمد باقر(ع) دعوت كردند تا براي شان نماينده  اي را اعزام كند، بنابر اين منطقه كاشان و آران و بيدگل قطب ولايت مداري ايران است و انتظار مردم اين است كه نماينده آنهان درمجلس بتواند در شأن اين ولايت مداري عمل كند.
 
نماينده  مردم شهرستان‌های کاشان و آران و بيدگل گفت: تلاش خواهم كرد بتوانم در شأن پايگاه ولايت مداري ايران در تمام مراحل مجلس شوراي اسلامي بروز و ظهور داشته باشم.
 
دكترساداتي نژاد گفت: مردم خوب و مردم فهيم و ولايي كه هميشه پشتيبان نظام و انقلاب بوده و هستند و در تمام تنگناها و گردنه ها به پاي آرمان هاي نظام و شهدا و رهبري ايستاده اند و هميشه دشمن را نا اميد كرده اند و اين براي مسؤولين ما، امروز آموختني است. 
 
مردم ايران از مردم صدراسلام  بالاتر و برتر هستند و هميشه ولي فقيه زمان خود را پشتيباني كرده و خواهند كرد
وي افزود: اين مردم، مردمي هستند كه به فرموده امام راحل از مردم عصر پيامبراكرم(ص) و اميرمومنان بالاترهستند و به حق در تنگناها ها و گردنه هاي مختلف انقلاب تا به امروز با بصريت مستمر خود اثبات كرده اند از مردم صدر اسلام  بالاتر و برتر هستند و هميشه ولي فقيه زمان خود را پشتيباني كرده و خواهند كرد.
 
نماينده  مردم شهرستان‌های کاشان و آران و بيدگل ياد آورشد: خدا را شاكريم از اين كه در شهرستان كاشان از شخصيت ارزشمند نماينده ولي فقيه و سفير ولايت به عنوان ستون خميه دارالمومنين كه مانند خورشيدي در منطقه منشاء اثر بوده و هست برخورداريم، چرا كه امام جمعه، روح هر شهر است، بنابراين انتخاب مجدد ايشان به عنوان نماينده خبرگان رهبري در استان و شهرستان به آيت الله عبدالنبي نمازي تبريك گفته و آن را مايه مباهات خود مي دانيم.
 
اين پيروزي جز به لطف خداوند و عنايت صديقه طاهره حضرت زهرا(س) امكان پذير نبود
دكترساداتي نژاد در ادامه با تقدير از پدران و مادران شهدا و خانواده شهدا و ايثارگران گفت: شهدا چشم و چراغ فروزان ما هستند و براي هميشه تاريخ مديون آنها بوده و خواهيم بود و بركت آنها امروز سرمايه اين حركت بزرگ است.
 
وي همچنين از 10 نفر نمايندگاني كه به نفع جريان اصولگرايي انصراف دادند و موجب وحدت و همدلي در اين مسير شدند و نشان دادند ايثار سياسي مهم است تقدير و تجليل كرد. 
 
دكتر ساداتي نژاد در ادامه ازشوراي اصولگرايان كاشان، دانشگاهيان، نخبگان و روحانيون و بازاريان، اصناف، پيشه وران، كارگران، ورزشكاران، هنرمندان، كشاورزان، مهندسين و فرهنگيان، مؤسسات فرهنگي، هيأت ها، پزشكان و پرستاران و همه آحاد مردم به ويژه بانوان گرانقدري كه در اين صحنه افتخار آفريدند تقدير و تشكر كرد.
 
نماينده  مردم شهرستان‌های کاشان و آران و بيدگل، همچنين از مسؤولين ستادهاي خود در دو شهرستان، اعضاي ستادهاي شهري و روستايي در دو شهرستان كه تلاش خالصانه و شبانه روزي و خستگي ناپذيري را متحمل شدند و از وقت و تلاش و سرمايه اي شخصي كه در اين مسير گذاشتند تشكر و قدرداني كرد و اظهار اميدواري كرد در درگاه اللهي معجور باشند. 
 
ساداتي نژاد تأكيد كرد: اين پيروزي جز به لطف خداوند و عنايت صديقه طاهره حضرت زهرا(س) امكان پذير نبود، كسي كه با نام اش اين حركت را شروع كرديم و با توسل به او تا پايان آن را ادامه خواهيم داد و نام حضرت زهرا(س) قطعا تضمين كننده موفقيت ما خواهد بود و از او استمداد مي طلبيم تا پايان اين حركت به ما كمك كند تا بتوانيم خادم خوبي براي مردم نجيب فهيم و هوشمند اين منطقه باشيم و شرمنده محبت مردم و مديون خون شهداي عزيزمان نشويم.
 
شايان ذكراست، همايش بزرگ وحدت ‹‹شكرانه فاطمي›› با حضور آيت الله عبدالنبي نمازي نماينده ولي فقيه و امام جمعه كاشان و منتخب مردم استان اصفهان در مجلس پنجم خبرگان رهبري و سيد جواد ساداتي نژاد نماينده مردم شهرستان كاشان و آران و بيدگل در مجلس دهم شوراي اسلامي و مردم شهرستان كاشان  همراه با اقامه نماز مغرب و عشاء و مداحي در مصلي بقيه الله الاعظم شهرستان كاشان برگزارشد.


موضوع: سياسي
خبرنگار:
تاریخ: اسفند
کلیدواژه ها: ساداتی نژاد ، سید جواد


آخرین اخبار

جستجو: در


  بحث روز


  آخرین مطالب سایتموضوع بندی اخبار

ویژه ها

موضوع بندی مقالات


  تبلیغات

سرمایه ذوق اهل این آبادی ملاعلی فاضل نصرابادی (سروده عبدالجبار کاکاوند در جریان کنگره فضل نبی در سفیدشهر )

الهی برآید از آن دوده دود

که نام محمد برد بی درود

ملافضل علی نصرابادی


 ملافضل علی نصرابادی؛ شاعر بی بدیل سفیدشهر  


فرقی نکند برای ما، به جان اصغـــر

عشق است ابوالفضل وحسین وعلی اکبر

سفیدشهر  همدل و یکصدا


مجمع فرهنگی سفیدشهر منتشر کرد:

پس از چاپ کتاب تاریخ سفیدشهر و ستارگان سپهر سفیدشهر، اینک کتاب

 گلچین مثنوی مجلس افروز منتخبی از اشعار مثنوی مجلس افروز چاپ و روانه بازار شد. 

ناشر : انتشارات مجلس افروز 

قیمت 3500تومان با تخفیف،

محل عرضه:  فروشگاه ولایت،جنب مسجد جامع سفیدشهر 03154833092


سامانه پیام کوتاه مجمع فرهنگی سفید شهر به شماره 30007093 راه اندازی شد .منتظر انتقادات و پیشنهادات همشهریان عزیز هستیم.


سفیدشــــهر، دیار ملافضل علی نصرابادی

سفیدشهر؛  شهر طلای سپید


"فروشگاه فرهنگی ولایت "اولین مرکز فروش  کتاب و محصولات فرهنگي سفیدشهر:  انواع كتاب، سي دي مذهبي،نوشت افزار و ...

 آدرس:  جنب مسجد جامع سفیدشهر  نظرسنجی

مراسم سوگوای عصر عاشورای سفیدشهر چگونه است ؟
نیازبه همدلی و وحدت دارد
خیلی خوب است
بسیار عالی است
می تواند بهتر از این باشد

نمایش نتیجه


  آمار سایت

آنلاین: 12 نفر
زمان بارگزاری این صفحه: 0/09 ثانیه

جهت مشاهده جزئیات بیشتر از آمار سایت کلیک کنید.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت، متعلق به مجمع فرهنگی سفیدشهر می باشد.| برداشت مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد. | info@SefidShahrMF.ir


طراحی و پیاده سازی: فرتک -فکور رایانه توسعه کویر