بسم الله الرحمن الرحیم | امروز: جمعه 15 اسفند 1399

موقعیت فعلی: بخش اخبار (برگشت به لیست)

اختتامیه سومین جشنواره سراسری ماه در برکه برگزار شد نظرات خوانندگان(0)  

اختتامیه سومین جشنواره سراسری ادبی و هنری ماه در برکه در مهدیه سفیدشهر کاشان با حضور اساتید و شاعران برجسته کشوری برگزارشد.

 


اختتامیه سومین جشنواره سراسری ماه در برکه برگزار شد

شناسه خبر: 1188323 ۲۷ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۰
اختتامیه ماه در برکه

اختتامیه سومین جشنواره سراسری ادبی و هنری ماه در برکه در مهدیه سفیدشهر کاشان با حضور اساتید و شاعران برجسته کشوری برگزارشد.

به گزارش مجمع فرهنگی سفیدشهر، به نقل از  خبرگزاری تسنیم از کاشان، اختتامیه سومین جشنواره سراسری ادبی و هنری ماه در برکه شامگاه جمعه در مهدیه سفیدشهر کاشان با حضور اساتید برجسته کشوری، مسئولین، برگزیدگان جشنواره و علاقه مندان برگزار شد.

300 اثر از سراسر ایران در این دوره از جشنواره به دبیرخانه ارسال شد و بیشترین آثار ارسالی مربوط به بخش شعر که در حدود 250 اثر بود که در بخش شعر، شش اثر برگزیده شد که نفر اول نجمه سادات هاشمی از استان قم، نفر دوم حسن اسحاقی از شهرستان کرج، نفر سوم رضا نیکوکار از رشت، نفر چهارم محسن کاویانی از قم، نفرات پنجم مشترکا آرش پورعلی‌زاده از رشت و مهدی جهاندار از اصفهان بودند.

هیئت داوران جشنواره در بخش خوشنویسی آثار حسین مراقی از قزوین و معصومه معتمدی از کاشان را حائز رتبه‌های برتر دانستند.

پوستر محسن صمدی از کاشان توسط داوران جزء آثار برتر شناخته شد و در بخش پیامک ادبی، احمد جمکرانی از استان قم توانست رتبه برتر در این بخش را به خود اختصاص دهد.

در این جشنواره اساتید برجسته کشوری چون سعید بیابانکی، صائم کاشانی، تشکر آرانی و شیدای کاشانی حضور داشتند و اساتید حاضر در جلسه، نفرات برگزیده، پیشکسوتان و علاقه مندان به شعر، آثار خود را قرائت کردند.

در پایان مراسم از برگزیدگان این جشنواره تقدیر و تشکر به عمل آمد.

انتهای پیام/


موضوع: جشنواره ادبی ماه در برکه
خبرنگار:سید حسین ساداتی نژاد
تاریخ: شهريور
کلیدواژه ها: ماه در