بسم الله الرحمن الرحیم | امروز: یک شنبه 4 اسفند 1398

موقعیت فعلی: بخش اخبار (برگشت به لیست)

وحدت و اطاعت از ولی فقیه برجسته ترین پیام شهداء نظرات خوانندگان(0)  

مشاور شهردار تهران دریادواره شهدای سفیدشهر مطرح کرد


ایران درهشت سال جنگ درمقابل صدامی که تمام ابرقدرتها از او حمایت می کرد ند مجاهدانه و مظلومانه ایستادگی کرد امروز نیزدرمقابل توطئه های آنها با شجاعت ایستاده است.
مشاورشهردار تهران در یادواره شهدای سفید شهر گفت: همانطور که ملت ایران درهشت سال جنگ درمقابل صدامی که تمام ابرقدرتها از او حمایت می کرد ند مجاهدانه و مظلومانه ایستادگی کرد امروز نیزدرمقابل توطئه های آنها با شجاعت ایستاده است.
به گزارش خبرنگار ایلنا در آران و بیدگل « سردار محمد نبی رودکی » فرمانده لشگز 19 فجر در مراسم یادواره 35 شهید سفید شهر همراه با یاد 5 شهید گمنام این شهر که شامگاه پنج شنبه ششم آدر به مناسبت گرامی داشت هفته بسیج با حضور اقشارمختلف مردم، خانواده معظم شهداء، نماینده مردم کاشان و آران وبیدگل درمجلس شورای اسلامی،فرماندهان نظامی وانتظامی،مسئولین ادارات ونهاده های دولتی شهرستان آران و بیدگل که درمسجد جامع سفیدشهر برگزارشده بود، ضمن گرامی داشت یاد وخاطره شهداء هشت سال دفاع مقدس،از خانواده معظم شهداء به عنوان چشم وچراغ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نام برد وخطاب به خانواده معظم شهداء گفت: شما عزیزان فرزندانتان را به عنوان سرمایه و ذخایر آخرت به جلو فرستادید.
وی به تفاوت های دهه اول انقلاب با دهه چهارم انقلاب اشاره کرد و گفت: همانطور که در ده سال اول انقلاب کشورمان با فرازونشیب های فراوانی مواجه بود وملت ایران در مقابل همه مشکلات ایستادگی کرد درحال حاضر نیزبه خاطر بحث هسته که در شرایط تحرم قرار داریم ملت ایران در مقابل تمام این فراز ونشیبها مقاومت کرده است.
مشاورشهردار تهران وحدت واخلاص مورد نظر امام راحل را درمقطع کنونی مورد تاکید قرارداد وگفت: همانطورکه مقام معظم رهبری دربیانات اخیرشان فرمودند که ادامه واصل مذاکرات مورد موافقت است وهیچ قدرتی نخواهد توانست ایران را به زانودر آورد بیانگراین است که ملت ایران دراین برهه از زمان نیزدر مقابل توطئه های دشمان پیروز خواهد شد.
سردار رودکی توکل به خدا و پیروی از ولایت فقیه را موجب پیروزی انقلاب اسلامی ایران دانست و گفت: همانطور که ملت ایران درهشت سال جنگ درمقابل صدامی که تمام ابرقدرتها از او حمایت می کرد ند مجاهدانه و مظلومانه ایستادگی کرد امروز نیزدرمقابل توطئه های آنها با شجاعت ایستاده است.
وی وحدت و اطاعت از ولی فقیه رابرجسته ترین پیام شهداء عنوان کرد وگفت: در دهه چهارم انقلاب که تمام سازمانهای بین المللی درارتباط با انرژی هسته ای به ملت ایران ظلم می کنند باید همه گوش به فرمان ولایت فقیه مقاومت کنیم.
مشاورشهردار تهران وحدت بین مردم ومسئولین سفید شهر را قابل تقدیر دانست و گفت: امیدوارم با وحدت موجود بستر خدمتگزاری و رفع مشکلات مردم شهید پرور وخطه کویری سفید شهر فراهم شود.
وی با اشاره به اینکه جوانان عزیز کشورمان بدانند که مشکلات پیش رو حل خواهد شد. تصریح کرد: پیش بینی ها در مذاکرات هسته ای نشان دهنده این است که خداوند مردم ایران را یاری خواهد کرد.
شایان ذکراست درمراسم یادواره 35 شهید سفید شهرهمراه با یاد 5 شهید گمنام این شهر که با حضوراقشارمختلف مردم، خانواده معظم شهداء، نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی، مسئولین ادارات ونهاده های دولتی شهرستانهای کاشان و آران وبیدگل درمسجد جامع سفید شهر برگزارشد، پس ازاجرای دکلمه، مدیحه سرایی مداح اهل بیت محسن افشاری، امام جمعه این شهر ضمن برشمردن جایگاه و ویژگیهای شهداء، خواستار توجه جدی مسئولین نسبت به رفع مشکلات عدیده ای که دراین شهر کویری و محروم همچنان لاینحل باقی مانده گردید.


موضوع: شهداء
خبرنگار:
تاریخ: آذر1383
کلیدواژه ها: یادوراه،شهدا،سفیدشهر،نصراباد]رودکی، سردار


آخرین اخبار

جستجو: در


  بحث روز


  آخرین مطالب سایتموضوع بندی اخبار

ویژه ها

موضوع بندی مقالات


  تبلیغات

سرمایه ذوق اهل این آبادی ملاعلی فاضل نصرابادی (سروده عبدالجبار کاکاوند در جریان کنگره فضل نبی در سفیدشهر )

الهی برآید از آن دوده دود

که نام محمد برد بی درود

ملافضل علی نصرابادی


 ملافضل علی نصرابادی؛ شاعر بی بدیل سفیدشهر  


فرقی نکند برای ما، به جان اصغـــر

عشق است ابوالفضل وحسین وعلی اکبر

سفیدشهر  همدل و یکصدا


مجمع فرهنگی سفیدشهر منتشر کرد:

پس از چاپ کتاب تاریخ سفیدشهر و ستارگان سپهر سفیدشهر، اینک کتاب

 گلچین مثنوی مجلس افروز منتخبی از اشعار مثنوی مجلس افروز چاپ و روانه بازار شد. 

ناشر : انتشارات مجلس افروز 

قیمت 3500تومان با تخفیف،

محل عرضه:  فروشگاه ولایت،جنب مسجد جامع سفیدشهر 03154833092


سامانه پیام کوتاه مجمع فرهنگی سفید شهر به شماره 30007093 راه اندازی شد .منتظر انتقادات و پیشنهادات همشهریان عزیز هستیم.


سفیدشــــهر، دیار ملافضل علی نصرابادی

سفیدشهر؛  شهر طلای سپید


"فروشگاه فرهنگی ولایت "اولین مرکز فروش  کتاب و محصولات فرهنگي سفیدشهر:  انواع كتاب، سي دي مذهبي،نوشت افزار و ...

 آدرس:  جنب مسجد جامع سفیدشهر  نظرسنجی

مراسم سوگوای عصر عاشورای سفیدشهر چگونه است ؟
نیازبه همدلی و وحدت دارد
خیلی خوب است
بسیار عالی است
می تواند بهتر از این باشد

نمایش نتیجه


  آمار سایت

آنلاین: 15 نفر
زمان بارگزاری این صفحه: 0.13 ثانیه

جهت مشاهده جزئیات بیشتر از آمار سایت کلیک کنید.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت، متعلق به مجمع فرهنگی سفیدشهر می باشد.| برداشت مطالب با ذکر منبع بلامانع می باشد. | info@SefidShahrMF.ir


طراحی و پیاده سازی: فرتک -فکور رایانه توسعه کویر